Cuddle by MI

Cuddle by MI, %100 organik pamuk saten kumaşları, pastel renkleri ve şık tasarımlarıyla, minik bebeklerin ve çocukların huzur dolu ve sağlıklı uykularına eşlik etmek için yaratıldı.

Hem iyi birer dost hem de anne olan iki kadın girişimcinin kendi çocukları için duydukları ihtiyaç, hayalleriyle birleşerek markanın doğmasını sağladı.

Tekstil sektöründe yıllarca emek vermiş olan Melek Koçak ve İlmira Bedir, tecrübelerini artık Cuddle by MI için kullanacak.

Ortaya koydukları ürünlerle kadın girişiminin ne denli değerli olduğuna vurgu yapan iki girişimci, kullandıkları kumaşların 100% organik pamuktan üretilmiş olmasına önem veriyor.

Organik pamuk kullanmayı tercih etmelerinin sebebi ise; pamuğun genetiğinin değişmemiş olması, sağlığa zararlı boyalar ve kimyasal gübre kullanılmadan ekolojik olarak üretilmesi…

GOTS sertifikalı, %100 organik pamuk saten kumaşlar; özgün tasarımlarla birleşerek, yüksek kalite standartlarda, şık nevresimlere dönüşüyor. Her bir ürün üretim aşamasından paketlenmeye kadar titizlikle hazırlanıyor.

Cuddle by MI ailesi olarak size, sevdiklerinize ve çevreye güvenli ürünler sunuyoruz.

Sizi kucaklıyoruz.